• Dobrý deň milí rodičia!
        Leto sa nám pomaly blíži a spolu s ním aj naše letné tanečné tábory pre všetky deti:)

Detičky môžte prihlásiť na celý tábor alebo aj na jednotlivé dni.
        Cena za 5 dní je 149 eur a 50 eur strava.
        Cena za 1 deň je 39 eur a 10 eur strava.

Na deti čaká bohatý tématický program, pohybové a tanečné tréningy, tvorivé dielne, športové aktivity vonku, výlet, rôzne vzdelávacie aktivity hravou formou a veľa ďaľších aktivít.

Pre deti je počas celého dňa zabezpečený pitný režim, strava a veľa zábavy :)

• Leto na Fajnorke

• Stredná priemyselná škola strojnícka v Bratislave - Fajnorka - so sídlom na Fajnorovom nábreží, pripravila 2-dňové podujatie pod názvom "Leto na Fajnorke".

Uskutoční sa v dňoch 24. -25. augusta 2O21 v čase od 8:00-15:00 v priestoroch školy na Fajnorovom nábreží 5 v Bratislave. Je určená žiakom základných škôl od 13 rokov. + plagát na klik